PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

film może nie jest straszny ale bardzo ciekawy i wciagający a nie jak te amerykanskie gnioty przy których można zasnąć!!!gra aktorska moze nie jest najlepsza ale film i tak jest spoko!!

ocenił(a) film na 1
adamru

szczerze... to wole amerykańskiego gniota, z którego przynajmniej można się pośmiac... a ten film nie zasluguje na zaden komentarz... kupa i tyle...

ocenił(a) film na 1
adamru

To jest wlasnie gniot, beznadzieja i szkoda słów...Tandeta!!

adamru

Ten niby horror,to kompletna klapa!!Gra aktorska-do dupy ...film wogóle nieciekawy,bezsensowny jednym słowem kupaa !!

ocenił(a) film na 2
adamru

W tym filmie podobały mi się dźwięki, muzyka - wszystko fajnie było zgrane ze sobą i tworzyło klimat w tym filmie. Prowadzenie kamery, ujęcia i montaż też mi sie podobał odpowiadał - wszytstko utrzymane w klimacie horroru, tak jak powinno być. Teraz jeśli chodzi o gre aktorów to w skali od 1-10 moja ocena to 1!!! Wszytsko w tym filmie zepsuli. Tego nawet grą aktorską nie można nagrać!!! No i kolejny minus to dialogi a to co z nimi aktorzy robili to woła o pomste do nieba (szczgólnie gdy krzyczeli to nic nie można zrozumieć tylko piski). No i to by było na tyle

ocenił(a) film na 1
adamru

Kupiłbyś ten film na DVD do dwojej kolekcji? Odpwiedz sobie a potem zmien swoja ocene:)

Mayonez

jakby się trafiła jakaś okazjadonajwyżej 8 zł to bym kupił;]
a film jest na 6,5 :>

ocenił(a) film na 1
adamru

Heh...chyba raczej na 5 :) no bo tak szczerze to niczym mnie nie ujął. Mozna to kupić za 8 zł jako ciekawostke bo Polacy póki co horrorów nie krecą a ten był jedynym...gdyby troche pocwiczyli to by doszli do jakiegos konsensusu..pozdro:)

adamru

Nie chce mi się czytać tego, co zostało napisane na temat tego filmu... Skupiam się na podstronce pana "reżysera" i tam możecie moje opinie przeczytać...
żenujące... No i w sumie tylko tyle napiszę... Bo czy trzeba coś więcej??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones