PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

Byłem, widziałem...

użytkownik usunięty

Byłem wczoraj (4.XI) na premierze 'Legendy' w warszawskim kinie Luna. Byłem i nie żałuję. Nie żałuję bankietu po premierze. Bo sam fil... nie dorasta swoim poziomem do pięt najśredniejszym produkcjom serialowym Polsatu: bardzo słabe aktorstwo głównych bohaterek, nieprzekonywujący, wręcz przerysowany (choć chyba nie było to świadome) Michał Anioł, słaby dźwięk, zero klimatu, zero nastroju, zero zaskoczenia. Ale to wszystko jeszcze można by wybaczyć. To wszystko dałoby się jeszcze przełknąć i można by ten film nawet polecić tym, którzy takie kino lubią. Można by, gdyby nie jestem, ale w przypadku filmu aspirujacego do miana horroru jeden bardzo istotny szczegół - otóż film nie jest ani przez ułamek sekundy straszny. No - nie licząc może chwili, w którym to po dłuższej chwili ciszy (a chyba powinno być 'po chwili napiecia', ale nie wyszło) spod nóg jedej z bohaterek wyskakuje z kwikiem przestraszony kot. No - ale jeden przestraszony kot w stosunku do wypełnionej w 90% widowni to chyba za mało, by film nazwać horrore, nieprawdaż? Reasumując - moim skromnym zdaniem - żenada, żenada, żenada. Wszystcy którzy w jakikolwiek sposób sa z tym filmem związani (ekipa) beda chyba chcieli o nim jak najszybciej zapomnieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones