PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

Jakby połączyć te wszystkie "aktorki" w jedną, to przynajmniej byłaby przyzwoita kandydatka na aktorkę :)
Oglądałem wiele horrorów nawet za kilka tys $ i nie były takie irytujące. Drewniane aktorstwo to mało powiedziane, wywiady z toalet dyskotekowych już mają większy poziom. W filmie jest mowa o "studentkach", które potrafią powiedzieć 'nooo".

ocenił(a) film na 3
wmbco

film tragiczny pomysł nie był beznadziejny ale gra aktórów okropna! Uważam że za nie wielka kwotę pieniedzy można stworzyć naprawde bardzo dobry horror

ocenił(a) film na 1
karol10104

dawno takiej tragedii nie oglądałam Nasze aktorki popisu nie dały

ocenił(a) film na 1
wmbco

Czysta masakra... Aktorstwo faktycznie razi aż boli. Może "serialówki" nie potrafią już w niczym innym grać. Nie wiem, kinematografia od dziesięcioleci kręci horrory, a w polsce do dzisiaj niczego po za psychologicznymi gniotami nie są w stanie nakręcić.
Nie było cycków, nie było krwi - przy braku fabuły, dialogach bez sensu oraz aktorstwie na poziomie początkujących praktykantów a nie aktorów zarabiających krocie - nie ma niczego co mogłoby podbić ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones