PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

Oczywiście jak w każdym polskim filmie dźwięk jest na poziomie dna! Czy polscy dźwiękowcy to rzeczywiście takie cioty?? Przecież dialogów to w ogóle nie słychać! Trzeba cały czas siedzieć z palcem na potencjometrze głośności i gdy są dialogi to dawać głośność na max, a przy muzyce ściszać, bo rozwali głośniki. Gorzej, gdy są momenty gdy gość (dozorca zamku) gada a w tle leci muza - to już tragedia...
Wiele się jeszcze Polacy muszą nauczyć, oj wiele...

ocenił(a) film na 1
uziel75

zeby jeszcze tylko dźwięk był beznadziejny to jeszcze jakoś by to pewnie uszło ale tu po prostu wszystko jest beznadziejne, np taki fajny zameczek, a tak h****o pokazany....POWINNI IM POZABIERAC KAMERY I DAĆ ŁOPATY.....a jak juz sie nie mogą rozstać z kamerami to niech wesela nagrywają.... tylko kto ich bedzie chciał
a tak w ogóle to kto taki idiotyczny scenariusz napisał....
Mam kumpla, który sobie pisze tak dla rozrywki scenariusze i są na prawde o niebo lepsze.......a to to jakies wakacje z duchami, albo jakby ktoś KRZYK Cravena wystawiał na scenie
LUDZIE NIE RÓBCIE TAKICH FILMÓW, CZY WY NIE MACIE SUMIENIA i JAKIEJS SAMOKRYTYKI?????????

ocenił(a) film na 1
BelaLugosi

Dwója za dźwiek !!! A jaki dźwięk taki cały film :)

uziel75

Zgadzam sie w 100% z tym dźwiękiem. Tak właśnie oglądałem ten film, z pilotem w ręku i cofając co chwile, żeby usłyszeć co mówią.

ocenił(a) film na 8
uziel75

jeśli oglądasz film ściągnięty z netu w jakims kiszkowatym formacie, albo piracką wersję nagraną w kinie amatorską kamerą lub nawet telefonem komórkowym, to sie nie spodziewaj cudów.
Ja obejrzałem własnie film i akurat do dźwięku nie mam aż takich zastrzeżeń.

crusoe_3

Akurat oglądałem w najpopularnieszym formacie po DVD. I tak się składa, że zarówno ja jak i miliony ludzi na świecie ogląda filmy w tym formacie i tylko jak jest kiepska kopia są problemy z dzwiękiem. A kopia "Legendy" była bardzo dobra a mimo to dialogi w wielu miejscach trudne do zrozumienia. I założę się, że oryginalne DVD wiele by w tej kwestii nie pomogło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones