PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

Polskie nic

ocenił(a) film na 1

Bo nie straszy. Nie dość, że krótki i że wszystko dzieje się zbyt szybko, to jeszcze Pujszo próbuje straszyć widza poprzez pokazywanie przechadzającej się po zamku ciemnej postaci. Samo zawiązanie akcji - sześć dziewczyn jako przyszłe ofiary - wszystko to już było, tyle że w horrorach produkowanych na zachodzie. Muzyka też niezbyt do horroru pasuje, aktorstwo na bardzo niskim poziomie. Odtwórcy postaci po prostu sobie chodzą i gadają. Motyw układu planet i ostateczne wyjaśnienie zagadki, to już zupełny idiotyzm. Ja film obejrzałem z czystej ciekawości. Po prostu chciałem wiedzieć, jak wyjdzie polski horror, nakręcony współcześnie. Niestety, nie wyszedł w ogóle. Ponadto pujszo nie byłby sobą, gdyby nie umieścił w scenariuszu sporej porcji seksu. Nie wiem ponadto, co robił tu Andrzej Nejman, któremu talentu aktorskiego odmówić nie mogę. Podsumowując, uważam, że lepiej tego filmu byłoby nie robić w ogóle. Kto już widział ten wie, a innym nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones