PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda

przegladajac forum zauwazylem wiele konstruktywnych opini typu "dno";

nie oszukujmy sie - film oskara nie zdobedzie:)jednak czy jest az tak zle?

w/g mnie jest w nim duzo plusow, m.in.:
- zachowania bohaterow dosc realistyczne - bluzgaja(czasami dosc smiesznie), pija, bawia sie no i uprawiaja sex (nadmiar nagosci... w rl wcale nie mam jej mniej);
- pomysl - nawiedzony zamek, duch, intryga w tle - jednym slowem swojskie klimaty :) nudza mnie kolejne nieudane produkcje typu gore, w ktorej laki leja sie litrami - tu spotykamy mila odmiane:)
- muzyka - swietnie buduje nastroj starego zamczyska;
- niektore ujecia pokazujace zamek w roznych sceneriach - dla mnie bomba:)
- to jest pierwszy polski film grozy, ktory ogladalem:)gdyby nieco popracowac nad sposobem prowadzenia kamery i nieco gra/dialogami to film moglby zarobic na to 8 - ode mnie dostaje 6 :p

zeby nie bylo, ze jestem stronniczy podam kilka minusow;p
- "boska" gra aktorska - faktycznie przypomina film amatorski(chyba ze to bylo celowe upodobnienie do blair witch projekt)
- dziwne zachowania - sprawdzaja bezpieczniki a pozniej ida na wycieczke po jaskiniach;p
- kwiatki merytoryczne - na poczatku slychac o koniunkcji GWIAZD a nastepnie wymieniaja ich nazwy: mars, jowisz i co tam jeszcze bylo... moze mozgiem nie bylem z fizyki, ale o ile dobrze mi wiadomo to sa planety;p
- niektore dialogi sa robione jakby na sile, podobnie efekty specjalne, takie zamiana duchaw mgielke i ta postac wedrujaca po obrazie - bez nich spokojnie film dawalby sobie rade;p

film ciekawy - polecam wszystkim, zas tworcow zachecam do dalszej pracy:)w koncu trening czyni mistrza:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones