PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239328}
3,2 3 274
oceny
3,2 10 1 3274
Legenda
powrót do forum filmu Legenda
untypical

Ja nie wiem czego się spodziewaliście faceta z siekierą czy wypruwania flaków? Ja uważam że teraz prawdziwych horrorów jak na lekarstwo.Przecież w
horrorach chodzi o to żeby straszyło a nie rzucało wnętrznościami. Film był dobry fabuła fajna ale niestety już gdzieś był motyw z konstelacjami gwiazd.Film był naprawdę dobry. NIE NASTAWIAJCIE SIĘ NA TO ŻE JAK POLSKI TO ZŁY!! A gorsze horrory już widziałam!

merry_wife

To prawda jest wiele gorszych filmów, odrzucała mnie jedynie gra aktorska ale to kwestia doboru, fabuła nie jest taka najgorsza, muzyka i dźwięk świetny. Film jest polski a nie mamy dużego dorobku jeżeli chodzi o ten gatunek może z czasem pojawi się więcej takich filmów i będą coraz lepsze. Osoby mówiące negatywnie najwyraźniej napatrzyły się na filmy amerykańskie i uważają że wszystkie powinny takie być, a poza tym amerykanie też ostatnio nie mają pomysłów i nakręcają własne wersje horrorów np. Ringi, Klątwy i inne, które w oryginale podobały mi się bardziej. Nie widzę w tym filmie zbyt wiele scen znanych mi z innych filmów a niektóre były nawet dobre. Filmowi daję 8/10 punktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones